Partneři nadačního fondu

Moravskoslezský kraj poskytl ze svého rozpočtu účelově vymezenou dotaci na náklady spojené s realizací projektu č. 08519/2018/KPP Niké Richarda Konkolského se vrací domů!. Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Jakub Unucka, MBA rovněž převzal patronát nad přednáškovou činností Nadačního fondu Historie dobrodružství.


Statutární město Ostrava poskytlo ze svého rozpočtu účelově vymezenou dotaci na náklady spojené s realizací projektu Niké Richarda Konkolského se vrací domů!


Malý svět techniky U6 v Dolní oblasti Vítkovice, kde bude umístěna expozice věnovaná nejslavnějšímu českému mořeplavci Richardovi Konkolskému, je partnerem při realizaci projektu Niké Richarda Konkolského se vrací domů!


Národní technické muzeum v Praze, které zapůjčilo ze svých sbírek legendární jachtu Niké Richarda Konkolského, je partnerem při realizaci projektu Niké Richarda Konkolského se vrací domů!


Nakladatelství JOTA, které se zaměřuje na průvodce, cestopisy a literaturu faktu, je sponzorem přednášek organizovaných Nadačním fondem Historie dobrodružství.


Informačně - inzertní časopis PROGRAM je mediálním partnerem Nadačního fondu Historie dobrodružství.


Cestovní kancelář Bemett finančně podporuje Nadační fond Historie dobrodružství.


Chata Prašivá je partnerem Nadačního fondu Historie dobrodružství.


České příběhy - projekt o zajímavých událostech a osobnostech Česka, je sponzorem webových stránek Nadačního fondu Historie dobrodružství. Sponzoruje autorka grafiky a designérka Ivana Kolaříková.


Oldřich Hyvnar - ilustrátor a malíř, jehož kresby pro děti jsou prezentovány v osmi zemích Evropy a v České i Slovenské republice snad neexistuje jediná škola, kde by se žáci nesetkali s jeho doprovodnými obrázky. Pro Nadační fond Historie dobrodružství připravuje komiks o nejslavnějším českém mořeplavci Richardovi Konkolském.


Petr Piechowicz - významný bohumínský fotograf a filmař, jehož fotografie z různých cest do skal a hor získaly ocenění na několika fotografických soutěžích, byly otištěny v mnoha časopisech u nás i v zahraničí a byly prezentovány na výstavách, v lezeckých kalendářích, ale také na různých přednáškách a projekcích. Významnou měrou se zasloužil o vznik knihy Navždy první. Podílí se také na tvorbě webových stránek Nadačního fondu Historie dobrodružství, které obohacuje o fotoreportáže z přednášek a doprovodných akcí.


Petr Pazdírek - vynikající fotograf, který se ve své tvorbě zaměřuje zejména na krajinářskou fotografii a zachycení pohybující se vody v potocích a řekách. Je také sponzorem webových stránek Nadačního fondu Historie dobrodružství, které obohacuje o fotoreportáže z přednášek a doprovodných akcí.


yachting.com - přední internetová platforma pro jachtaření, která se specializuje na pronájem plachetnic, možnost složení kapitánských zkoušek nebo tvorbu článků na blogu s tématy zaměřenými na jachting nebo jachtařsky zajímavé destinace..


Aguglia - česká firma vyrábějící bavlněná sportovní trička, tílka, mikiny a kalhoty pro lezce na bouldering, climbing a treking je partnerem Nadačního fondu Historie dobrodružství.


Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Kudyznudy.cz - tipy na výlet, projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu, podporuje Nadační fond Historie dobrodružství v oblasti propagace nabídek na trávení volného času a připravovaných akcí.


Ing. arch. Radim Václavík ze stavebně projektové kanceláře ATOS-6, spol. s r.o. podporuje Nadační fond Historie dobrodružství konzultační činností v oblasti urbanismu, architektury a designu.


NAŠI VIZI LZE REALIZOVAT POUZE S VAŠÍ POMOCÍ

Nadační fond Historie dobrodružství založil transparentní účet:

Fio banka: 2901112762/2010

Dary poskytnuté našemu nadačnímu fondu je možné odečíst od základu daně podle § 15, odst. 1 Zákona o dani z příjmu. Pro vystavení darovací smlouvy nás kontaktujte.

Informace o pohybech na účtu je možné získat volně v detailním náhledu www.fio.cz

Děkujeme za Vaši finanční podporu.